Hungarian Flowserve Jobs

Job Information

Flowserve Corporation Vevői befizetésazonosító csoportvezető in Debrecen, Hungary

Felelősségi körök és követelmények:

Az Ön feladata lesz továbbá:

  • Párosítja a beérkező összeget a zárolt részekről vagy bankszámláról a megfelelő ügyfélszámlára

  • Egyeztet az AR kérdésekről

  • Kiegyenlítse az ügyféladatokat ésvezesse nyomon az egyenlegeket

  • Készítsen jelentéseket a havi GL egyeztetéshez

  • Napi feladatok elvégzése: számlaegyeztetés, naplóbejegyzések, nettósítás

  • Segítsen a hónap végi zárásnál

  • Az ügyfelek törzskönyveinek vezetése

  • A pénzügyi jelentéstétel teljes tranzakciós követelményei

  • Folyamatos fejlesztési projektekben való részvétel és alkalmazása

  • Részletes elemzések, kimutatásokat vezet

  • Együttműködés a felső vezetéssel

  • A pénzügyi elvek és a vállalati politikák betartása és betartása

  • Együttműködés a hitel- és beszedési csapattal és más pénzügyi osztályokkal

Önt keressük, ha:

  • 4+ év releváns tapasztalat és bizonyított vezetői tapasztalat

  • Szükséges alapképzés, pénzügyi végzettség

  • Kiváló kommunikációs készség angolul és bármely más európai nyelven

  • Az MS Office magabiztos felhasználója (Excel, Word, PowerPoint)

  • Az ERP rendszerek (pl. Oracle, SAP) használatával kapcsolatos szilárd tudás és tapasztalat előny

  • Ismeri az AR folyamatot

  • Képesség hatékony munkakapcsolatok kialakítására és fenntartására az érdekeltekkel

  • Képesség megbirkózni a folyamatváltozásokkal és ösztönözni a CI-gondolkodásmódot (a LEAN Six Sigma előny)

  • Bizonyított képesség erős kapcsolatok kiépítésére és együttműködésre, interperszonális és felügyeleti készségekkel, beleértve a vezetői tulajdonságokat is

  • Képesség a csapattagok mentorálására és képzésére

Vállalat áttekintése: Ha a kiválóság, az innováció és a felelősségvállalás kultúráját keresi, hozza mozgásba tapasztalatait a Flowserve vállalatnál. Egyéni hozzájárulást teljesítőként vagy emberek vezetőjeként az Ön vállalkozói szemléletmódja fogja biztosítani a Flowserve globális normát jelentő szerepét az átfogó áramlásszabályozási megoldások terén. Itt a szakmai fejlődésre és az iparági vezető szerep jutalmára nyíló lehetőségeit az emberek értékeinek elsődlegessége, a feddhetetlenség és a biztonság iránti alapvető elkötelezettségünk fogja támogatni. A lehetőségek és a jutalom gondolatán túl pedig a Flowserve vállalatnál az együttműködés által ihletve rendkívüli áramlásszabályozási megoldásokat dolgozunk ki, hogy mindenki számára jobb legyen a világ!

Előnyben részesített tapasztalat / készségek: Előnyben részesített tapasztalat/ készségek

  • Könnyen épít ki kapcsolatokat

  • Remek elemző, kutató és problémamegoldó készségekkel rendelkezik;

  • Éles szeme van a részletekhez;

  • Remek csapatjátékos;

  • Rugalmas és szereti a változásokat, motiválja az új folyamatok kialakítása.

Amit kínálunk:

  • Barátságos környezet és csapatépítő tréningek

  • Élet-, baleset-, és egészségbiztosítás

  • Cafeteria csomag

  • Szakmai fejlődési és tréning lehetőségek

Munkakör összegzése: Vevői befizetésazonosító csoportvezetőként kb 10-13 fős csapatot vezet debreceni irodánkban. Technikai támogatást nyújt a mindennapi operatív feladataikhoz, people management ügyekben és együttműködik a menedzserrel.

Job Advertising Title: Vevői befizetésazonosító csoportvezető

Projektkönyvelési kategória: Finance & Accounting

Primary Posting Location: Debrecen, Hungary

Foglalkoztatás típusa: Full time

Autom. igényazonosító: 50163BR

Ország: Hungary

DirectEmployers