Hungarian Flowserve Jobs

Job Information

Flowserve Corporation Associate Szállítói Számlakezelő Munkatárs in Debrecen, Hungary

Felelősségi körök és követelmények: Az Ön feladata lesz továbbá:

  • Biztosítja az adatok pontosságát;

  • Egyéb eseti feladatokat is ellát, amelyeket a csapatvezető vagy a menedzser kijelölt a számára.

  • Foglalkozik a belső és külső ügyfelektől e-mailen vagy telefonon keresztül érkező alapvető kérdésekkel;

  • Biztosítja a kifizetésekhez kapcsolódó adatok pontos rögzítését

  • Segít a hó végi zárásban.

Önt keressük, ha:

  • Legfeljebb egy éves releváns tapasztalata van: csapatunkba frissdiplomásokat is várunk;

  • Közgazdaságtan/pénzügy területén középfokú végzettséget vagy alapdiplomát szerzett (vagy szerez hamarosan);

  • Kiválóan kommunikál szóban és írásban angolul. Olasz vagy német nyelv ismerete előnyt jelent;

  • Releváns tapasztalata van (BSC) pénzügy területen;

  • Kiigazodik a Microsoft Office programokban, beleértve az Excel, Word és PowerPoint alkalmazásokat;

  • Képes az ERP rendszerek (például Oracle, SAP) használatára: ez előny, de nem alapkövetelmény.

Munkakör összegzése: Itt az ideje, hogy junior kollégaként csatlakozzon hozzánk egyik Szállítói Számlakezelő csapatunkhoz, akár pályakezőként is és elkezdje építeni nálunk pénzügyi karrierjét.

A Szállítói Számlakezelő részlegünkön jelenleg körülbelül 100 kolléga az észak- amerikai és tágabb európai régió támogatását látja el Debrecenből.

A szállítói számlákatkezelő csapat junior munkatársaként ellenőrzi, rendezi, kódolja és párosítja a számlákat. Feldolgozza továbbá a nem megrendelőn (non -PO) alapuló számlákat, az előírásoknak megfelelően. Továbbá figyelemmel kíséri és összehangolja a szállítói kimutatásokat a kifizetések naprakészségének biztosítása érdekében, illetve kivizsgálja és megoldja a számlaeltéréseket és az ezzel kapcsolatban felmerülő problémákat.

Cégünk gyorsan bővül és folyamatosan vannak nyitott pozícióink a debreceni és budapesti irodáinkban. Az aktuális lehetőségeinket nyugodtan ossza meg ismerőseivel és családtagjaival.

Vállalat áttekintése: Ha a kiválóság, az innováció és a felelősségvállalás kultúráját keresi, hozza mozgásba tapasztalatait a Flowserve vállalatnál. Egyéni hozzájárulást teljesítőként vagy emberek vezetőjeként az Ön vállalkozói szemléletmódja fogja biztosítani a Flowserve globális normát jelentő szerepét az átfogó áramlásszabályozási megoldások terén. Itt a szakmai fejlődésre és az iparági vezető szerep jutalmára nyíló lehetőségeit az emberek értékeinek elsődlegessége, a feddhetetlenség és a biztonság iránti alapvető elkötelezettségünk fogja támogatni. A lehetőségek és a jutalom gondolatán túl pedig a Flowserve vállalatnál az együttműködés által ihletve rendkívüli áramlásszabályozási megoldásokat dolgozunk ki, hogy mindenki számára jobb legyen a világ!

Előnyben részesített tapasztalat / készségek:

  • Könnyen épít ki kapcsolatokat

  • Remek elemző, kutató és problémamegoldó készségekkel rendelkezik;

  • Éles szeme van a részletekhez;

  • Rugalmas és szereti a változásokat, motiválja az új folyamatok kialakítása.

Amit kínálunk:

  • Barátságos környezet és csapatépítő tréningek

  • Élet-, baleset-, és egészségbiztosítás

  • Cafeteria csomag

  • Szakmai fejlődési és tréning lehetőségek

Job Advertising Title: Associate Szállítói Számlakezelő Munkatárs

Projektkönyvelési kategória: Finance & Accounting

Primary Posting Location: Debrecen, Hungary

Foglalkoztatás típusa: Full time

Autom. igényazonosító: 50395BR

Ország: Hungary

DirectEmployers