Hungarian Flowserve Jobs

Job Information

Flowserve Corporation Associate Kifizetésekkel foglalkozó munkatárs in Debrecen, Hungary

Felelősségi körök és követelmények: Az Ön feladata lesz továbbá:

  • Ellenőrzi a számlákat a különböző vállalatirányítási rendszerekben, beszerezi a szükséges jóváhagyásokat és rögzíti a különböző banki felületeken;

  • Biztosítja, hogy az utalások elindítása előtt a jóváhagyások összhangban vannak a Flowerve szabályzataival;

  • Kezeli a különböző kifizetéseket érintő problémákat;

  • Segítséget nyújt a havi zárást érintően;

  • Biztosítja az adatok pontos rögzítését és ellenőrzi a kifizetési folyamat pontosságát;

  • E-mailen vagy telefonon keresztül különböző kifizetéssekkel kapcsolatos eseteket kezel, mint külső mind belős ügyfeleket érintően;

  • A csoportvezető és a menedzser által meghatározott eseti jellegű feladatokat lát el.

Önt keressük, ha:

  • Kb 1 éves releváns tapasztalata van: csapatunkba frissdiplomásokat is várunk;

  • Közgazdaságtan/pénzügy területén középfokú végzettséget vagy alapdiplomát szerzett (vagy szerez hamarosan);

  • Kiválóan kommunikál szóban és írásban angolul és bármely olyan nyelven, amely ahhoz a piachoz vagy ügyfélkörhöz kötődik, amelyet támogatni fog;

  • Kiigazodik a Microsoft Office programokban, beleértve az Excel, Word és PowerPoint alkalmazásokat;

  • Képes az ERP rendszerek (például Oracle, SAP) használatára: ez előny, de nem alapkövetelmény.

Vállalat áttekintése: Ha a kiválóság, az innováció és a felelősségvállalás kultúráját keresi, hozza mozgásba tapasztalatait a Flowserve vállalatnál. Egyéni hozzájárulást teljesítőként vagy emberek vezetőjeként az Ön vállalkozói szemléletmódja fogja biztosítani a Flowserve globális normát jelentő szerepét az átfogó áramlásszabályozási megoldások terén. Itt a szakmai fejlődésre és az iparági vezető szerep jutalmára nyíló lehetőségeit az emberek értékeinek elsődlegessége, a feddhetetlenség és a biztonság iránti alapvető elkötelezettségünk fogja támogatni. A lehetőségek és a jutalom gondolatán túl pedig a Flowserve vállalatnál az együttműködés által ihletve rendkívüli áramlásszabályozási megoldásokat dolgozunk ki, hogy mindenki számára jobb legyen a világ!

Előnyben részesített tapasztalat / készségek:

  • Könnyen épít ki kapcsolatokat

  • Remek elemző, kutató és problémamegoldó készségekkel rendelkezik;

  • Éles szeme van a részletekhez;

  • Rugalmas és szereti a változásokat, motiválja az új folyamatok kialakítása.

Amit kínálunk:

  • Barátságos környezet és csapatépítő tréningek

  • Élet-, baleset-, és egészségbiztosítás

  • Cafeteria csomag

  • Szakmai fejlődési és tréning lehetőségek

Munkakör összegzése: Mint Associate Payment munkatárs, részt vesz a rendszeres, havi és eseti jellegű kifizetések kezelésében.

Job Advertising Title: Associate Kifizetésekkel foglalkozó munkatárs

Projektkönyvelési kategória: Finance & Accounting

Primary Posting Location: Debrecen, Hungary

Foglalkoztatás típusa: Full time

Autom. igényazonosító: 51223BR

Ország: Hungary

DirectEmployers