Hungarian Flowserve Jobs

Job Information

Flowserve Corporation AP Csoportvezető in Debrecen, Hungary

Felelősségi körök és követelmények: Az Ön feladata lesz továbbá:

  • Koordinálja és részt vesz a havi zárással kapcsolatos feladatok ellátában és különböző riportálási feladatokat lát el (pl.: KPI, GRNI, AP riportok);

  • Elősegíti a különböző kérdések megoldását emailen és telefonon keresztül (mind külső mind belső partnerek számára);

  • Felügyeli a kifizetéseket biztosítva az adatok pontosságát;

  • Tréngeket és képzéseket tart a csoport tagjai számára;

  • Biztosítja, hogy a folyamatleírások naprakészek legyenek;

  • Amennyiben szükséges bekapcsolódik kisebb projektekbe vagy irányítja azokat;

  • Hívásokat és megbeszéléseket vezet;

  • Jó kapcsolatot tart fent a kirendeltéségek, telephelyek vezetőivel mint elsődleges kapcsolattartó és biztosítja a pénzügyi szolgáltatás nyújtás magas színvonalát és elősegíti a folyamatok foyamatos fejlődést;

  • Vezeti a 13-18 főből álló AP csapat munkáját, biztosítva a szolgáltatás nyújtás zavartalanságát;

  • Olyan csapatkörnyezetet és kultúrát alakít ki, amely elősegíti az új kollégák csatlakozását.

Önt keressük, ha:

  • Minimum négy év releváns tapasztalattal, valamint emberek irányítása terén szerzett igazolt tapasztalattal bír;

  • Rendelkezik az előírt alapdiplomával: pénzügyi vagy üzleti területen szerzett diploma előny;

  • Kiválóan kommunikál szóban és írásban angolul;

  • Megérti és átlája a teljes „beszerzéstől kifizetésig” terjedő eljárásokat;

  • Van szolgáltatási központban szerzett, szállítói kötelezettségekkel kapcsolatos munkatapasztalata (előny);

  • Kiigazodik a Microsoft Office programokban, beleértve az Excel, Word és PowerPoint alkalmazásokat;

  • Igazolt tudással és tapasztalattal rendelkezik az ERP-rendszerek (úgymint Oracle, SAP) használata terén: ezt előnyként értékeljük.

  • Érdeklik a folyamatos fejlesztéssel kapcsolatos projektek (LEAN Six Sigma előnyt jelent).

Vállalat áttekintése: Ha a kiválóság, az innováció és a felelősségvállalás kultúráját keresi, hozza mozgásba tapasztalatait a Flowserve vállalatnál. Egyéni hozzájárulást teljesítőként vagy emberek vezetőjeként az Ön vállalkozói szemléletmódja fogja biztosítani a Flowserve globális normát jelentő szerepét az átfogó áramlásszabályozási megoldások terén. Itt a szakmai fejlődésre és az iparági vezető szerep jutalmára nyíló lehetőségeit az emberek értékeinek elsődlegessége, a feddhetetlenség és a biztonság iránti alapvető elkötelezettségünk fogja támogatni. A lehetőségek és a jutalom gondolatán túl pedig a Flowserve vállalatnál az együttműködés által ihletve rendkívüli áramlásszabályozási megoldásokat dolgozunk ki, hogy mindenki számára jobb legyen a világ!

Előnyben részesített tapasztalat / készségek:

  • Könnyen épít ki kapcsolatokat

  • Remek elemző, kutató és problémamegoldó készségekkel rendelkezik;

  • Éles szeme van a részletekhez;

  • Rugalmas és szereti a változásokat, motiválja az új folyamatok kialakítása.

Amit kínálunk:

  • Barátságos környezet és csapatépítő tréningek

  • Élet-, baleset-, és egészségbiztosítás

  • Cafeteria csomag

  • Szakmai fejlődési és tréning lehetőségek

Munkakör összegzése: Mint AP Csoportvezető, koordinálja és vezeti az egyik csapatot, amely a számlák ellenőrzéséért, rendezéséért, kódolásáért és összepárosításáért felel, figyelemmel a US-GAAP, SOX, a helyi számviteli törvénynek és jogszabályok előírásaira.

Projektkönyvelési kategória: Finance & Accounting

Primary Posting Location: Debrecen, Hungary

Job Advertising Title: AP Csoportvezető

Foglalkoztatás típusa: Full time

Autom. igényazonosító: 50746BR

Ország: Hungary

DirectEmployers