Hungarian Flowserve Jobs

Job Information

Flowserve Corporation Accountant in Debrecen, Hungary

Felelősségi körök és követelmények: Az Ön feladata lesz továbbá:

  • Hozzájárul a különböző forrásokból származó adatokhoz kapcsolódó munkafolyamatok áramlásához a céges szabályzattal összhangban;

  • Biztosítja a törzsadatok integritását a különböző rendszerekben és az adatminőség fenntartását a céges szabályzattal összhangban;

  • Egyedi és ad-hoc feladatok ellátása, mint a szállítók adatainak egyeztetését szolgáló hívások, egyeztetések, a szállítói információk rögzítése a rendszerben;

  • Elősegíti a szállítói törzsatatok integritását a különböző funkcionális adattulajdonosokkal az adatmenedzsmentben történő résztvétellel az üzelti, céges és jogi előírásoknak megfelelően.

  • Szorosan együtt működik az operációval és az IT-val annak érdeklében, hogy a törzsadatok és a különböző rendszerek működése megfeleljen a különböző előírásoknak.

  • Elősegíti a különböző bejövő számlákhoz kapcsolódó havi zárást érintő folyamatokat.

Önt keressük, ha:

  • Körülbelül 3 éves releváns tapasztalattal rendelkezik;

  • Gazdasági vagy IT területén középfokú végzettséget vagy alapdiplomát szerzett;

  • Kiválóan kommunikál szóban és írásban angolul és bármely olyan nyelven, amely ahhoz a piachoz vagy ügyfélkörhöz kötődik, amelyet támogatni fog;

  • Releváns tapasztalata van (SSC) pénzügy/ beszerzés területén;

  • Kiigazodik a Microsoft Office programokban, beleértve az Excel, Word és PowerPoint alkalmazásokat;

  • Jártas ERP rendszerek (például Oracle, SAP) használatában.

Vállalat áttekintése: Ha a kiválóság, az innováció és a felelősségvállalás kultúráját keresi, hozza mozgásba tapasztalatait a Flowserve vállalatnál. Egyéni hozzájárulást teljesítőként vagy emberek vezetőjeként az Ön vállalkozói szemléletmódja fogja biztosítani a Flowserve globális normát jelentő szerepét az átfogó áramlásszabályozási megoldások terén. Itt a szakmai fejlődésre és az iparági vezető szerep jutalmára nyíló lehetőségeit az emberek értékeinek elsődlegessége, a feddhetetlenség és a biztonság iránti alapvető elkötelezettségünk fogja támogatni. A lehetőségek és a jutalom gondolatán túl pedig a Flowserve vállalatnál az együttműködés által ihletve rendkívüli áramlásszabályozási megoldásokat dolgozunk ki, hogy mindenki számára jobb legyen a világ!

Munkakör összegzése: A Szállítói Törzsadatkezelő Staff Munkatárs kezeli, elemzi és feldolgozza a szállítói törnyadatokat annak érdekében, hogy elősegítse a pontos és időben történő kifizetéseket a szállítók felé. Továbbá pénzügyi adminisztratív nyújt annak érdekében, hogy napra készen tartsák a szállítói adatokat a különböző vállalatirányítási rendszerekben a Flowserve előírásaival összhangban.

Cégünk gyorsan bővül és folyamatosan vannak nyitott pozícióink a debreceni és budapesti irodáinkban. Az aktuális lehetőségeinket nyugodtan ossza meg ismerőseivel és családtagjaival.

Előnyben részesített tapasztalat / készségek:

  • Könnyen épít ki kapcsolatokat;

  • Remek elemző, kutató és problémamegoldó készségekkel rendelkezik;

  • Éles szeme van a részletekhez;

  • Rugalmas és szereti a változásokat, motiválja az új folyamatok kialakítása.

Amit kínálunk:

  • Barátságos környezet és csapatépítő tréningek

  • Élet-, baleset-, és egészségbiztosítás

  • Cafeteria csomag

  • Szakmai fejlődési és tréning lehetőségek

Projektkönyvelési kategória: Finance & Accounting

Primary Posting Location: Debrecen, Hungary

Foglalkoztatás típusa: Full time

Job Advertising Title: Accountant

Autom. igényazonosító: 50318BR

Ország: Hungary

DirectEmployers