Hungarian Flowserve Jobs

Job Information

Flowserve Corporation Vevői Adminisztrátor (délutáni műszak 15:30-24:00) in Budapest, Hungary

Felelősségi körök és követelmények: Az Ön feladata lesz továbbá:

  • Törzsadatok karbantartása, ellenőrzése, felvitele és javítása különböző vállalatirányítási rendszerekben a cég előírásai alapján

  • Kérések határidőre történő megoldása, megválaszolása.

  • Pontos, precíz munkavégzés az adatok felvitele során

  • A belső és külső auditok támogatása MDM oldaláról, havi ripotok kezelése (audit, KPI)

  • Társosztályok támogatása az adatminőség, adatkezelés, - és karbantartás révén az integritás fenntartására törekedve

  • Projectekben és feladatok tranzícionálásában való részvétel

  • Folyamatleírások periodikus frissítés

Önt keressük, ha:

  • 1-3 év releváns munkatapasztalat

  • Gazdasági/ pénzügyi/ IT lezárt vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmáyok vagy lezárt középfokú tanulmányok

  • Legalább középfokú aktív angol nyelvtudás egyéb nyelvek ismerete előnyt jelent

  • Hatékony munkakapcsolat kiépítése egy nemzetközi szervezeten belül

  • MS Office ismerete, elsősorban Excel, Word, Powerpoint

  • Vállalatírányítási rendszer ismerete (pl. SAP, Oracle, stb)

  • Pontos, precíz munkavégzés, jó analitikus és probléma megoldó képesség elvárt

  • Csapatjátékos, megbízható, barátságos személyiség

  • Gyors alkalmazkodó képesség a változásokhoz

Előnyben részesített tapasztalat / készségek:

  • Könnyen épít ki kapcsolatokat

  • Remek elemző, kutató és problémamegoldó készségekkel rendelkezik;

  • Éles szeme van a részletekhez;

  • Rugalmas és szereti a változásokat, motiválja az új folyamatok kialakítása.

Amit kínálunk:

  • Barátságos környezet és csapatépítő tréningek

  • Élet-, baleset-, és egészségbiztosítás

  • Cafeteria csomag

  • Szakmai fejlődési és tréning lehetőségek

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését kattintson a JELENTKEZZEN MOST gombra és küldje el számunkra angol nyelvű önéletrajzát, amelyet követően kollégáink hamarosan felveszik önnel a kapcsolatot.

Vállalat áttekintése: Ha a kiválóság, az innováció és a felelősségvállalás kultúráját keresi, hozza mozgásba tapasztalatait a Flowserve vállalatnál. Egyéni hozzájárulást teljesítőként vagy emberek vezetőjeként az Ön vállalkozói szemléletmódja fogja biztosítani a Flowserve globális normát jelentő szerepét az átfogó áramlásszabályozási megoldások terén. Itt a szakmai fejlődésre és az iparági vezető szerep jutalmára nyíló lehetőségeit az emberek értékeinek elsődlegessége, a feddhetetlenség és a biztonság iránti alapvető elkötelezettségünk fogja támogatni. A lehetőségek és a jutalom gondolatán túl pedig a Flowserve vállalatnál az együttműködés által ihletve rendkívüli áramlásszabályozási megoldásokat dolgozunk ki, hogy mindenki számára jobb legyen a világ!

Munkakör összegzése: Mint Vevői Adminisztrátor részt vesz a vevőkkel kapcsolatos adatbázisok karbantartásában és a vevői adatok adminisztrálásában a különböző vállalatirányítási rendszereket érintően.

Job Advertising Title: Vevői Adminisztrátor (délutáni műszak 15:30-24:00)

Projektkönyvelési kategória: Finance & Accounting

Primary Posting Location: Budapest, Hungary

Other Posting Location: Budapest, Hungary;

Foglalkoztatás típusa: Full time

Autom. igényazonosító: 50860BR

Ország: Hungary

DirectEmployers