Hungarian Flowserve Jobs

Job Information

Flowserve Corporation Szenior Belső Auditor in Budapest, Hungary

Felelősségi körök és követelmények:

A következő feladatokban vesz részt

· A pénzügyi ellenőrzések előtervezése es annak megfelelése, későbbi jelentésének vezetése vagy támogatása.

· Kommunikatív és könnyen alakít ki jó kapcsolatot munkatársival , illetve a külsős partnerekkel.

· Riportok es visszajelzések biztosítása a management es a munkatársak számára.

Mi kell ehhez a munkához

· Számviteli vagy pénzügyi végzettség 3-5 év teljes munkaidős könyvvizsgálói vagy számviteli tapasztalat (CPA, CA, CIA vagy CISA)

· Erős angol nyelv elengedhetetlen, további európai nyelv előnynek számít.

· Plusznak számít az termelőiparban szerzett korábbi tapasztalat, lehetőleg gyártási környezetben.

· Tapasztalatok a minőség-ellenőrzési felülvizsgálatok elvégzésében kiváló emberismeretek és rugalmasan alkalmazkodik a gyorsan változó helyzetekhez.

· A Belső Ellenőrök Intézete által kidolgozott belső ellenőrzési szakmai gyakorlati előírások és az Etikai Kódex fokozott ismerete.

· Kiváló készség a előtervezésben, a projektmenedzsmentben és rövidhatáridők alatt is tudja tartani az elvárásokat.

· Magas szintű tudás komplex adatok gyűjtésében és elemzésében, valamint logikai következtetések levonásában Excel tudással

Előnyben részesített tapasztalat / készségek: · Könnyen épít ki kapcsolatokat

· Remek elemző, kutató és problémamegoldó készségekkel rendelkezik;

· Éles szeme van a részletekhez;

· Remek csapatjátékos;

· Rugalmas és szereti a változásokat, motiválja az új folyamatok kialakítása.

Amit kínálunk:

· Barátságos környezet és csapatépítő tréningek

· Élet-, baleset-, és egészségbiztosítás

· Cafeteria csomag

· Szakmai fejlődési és tréning lehetőségek

Vállalat áttekintése: Ha a kiválóság, az innováció és a felelősségvállalás kultúráját keresi, hozza mozgásba tapasztalatait a Flowserve vállalatnál. Egyéni hozzájárulást teljesítőként vagy emberek vezetőjeként az Ön vállalkozói szemléletmódja fogja biztosítani a Flowserve globális normát jelentő szerepét az átfogó áramlásszabályozási megoldások terén. Itt a szakmai fejlődésre és az iparági vezető szerep jutalmára nyíló lehetőségeit az emberek értékeinek elsődlegessége, a feddhetetlenség és a biztonság iránti alapvető elkötelezettségünk fogja támogatni. A lehetőségek és a jutalom gondolatán túl pedig a Flowserve vállalatnál az együttműködés által ihletve rendkívüli áramlásszabályozási megoldásokat dolgozunk ki, hogy mindenki számára jobb legyen a világ!

Munkakör összegzése: Senior auditorként jelentést tesz az igazgatónak (USA), elvégzi a belső ellenőrzést és segíti őket a projekt menedzsmentjében és a vállalati szintű ellenőrzési terv végrehajtásában, beleértve mind az operatív ellenőrzéseket, mind a belső ellenőrzés hatékonyságának tesztelését.

Projektkönyvelési kategória: Finance & Accounting

Primary Posting Location: Budapest, Hungary

Job Advertising Title: Szenior Belső Auditor

Foglalkoztatás típusa: Full time

Autom. igényazonosító: 50314BR

Ország: Hungary

DirectEmployers