Hungarian Flowserve Jobs

Job Information

Flowserve Corporation Staff Vevői követeléskezelő munkatárs (Német nyelvtudással) in Budapest, Hungary

Felelősségi körök és követelmények:

Az Ön feladata lesz továbbá:

· Áttekinthető, pontos és szabványosított beszedési feljegyzéseket vezet;

· Azonosítja és megnyitja a vitás ügyeket, bevonva csoportvezetőjét is

· Rendszeresen átnézi az átmenetileg felfüggesztett értékesítési megrendeléseket;

· Dokumentációt vezet a belső ellenőrzési eszközök és a SOX audit követelményeinek megfelelően;

· Támogatja a szervezetet és a csapatát a megfelelő időben elkészülő hó végi zárásokkal;

· Képezi és mentorálja az új és meglévő csapattagokat;

· Aktívan részt vesz tranzícókban, projektekben, fejlesztésekre irányuló kezdeményezésekben és auditokban;

Önt keressük, ha:

· Körülbelül 1-3 éves releváns tapasztalattal rendelkezik;

· Közgazdaságtan/pénzügy területén szerzett végzettséget vagy érdekli ez a terület

· Kiválóan kommunikál szóban és írásban angolul és német nyelven

· Releváns tapasztalata van pénzügy területen

· Kiigazodik a Microsoft Office programokban, beleértve az Excel, Word és PowerPoint alkalmazásokat;

· Felhasználói szinten ismeri az ERP rendszereket (például Oracle, SAP) : ez előny, de nem alapkövetelmény.

Előnyben részesített tapasztalat / készségek:

Ön, mint új kollégánk:

· Könnyen épít ki kapcsolatokat

· Remek elemző, kutató és problémamegoldó készségekkel rendelkezik;

· Éles szeme van a részletekhez;

· Remek csapatjátékos;

· Rugalmas és szereti a változásokat, motiválja az új folyamatok kialakítása.

Amit kínálunk:

· Barátságos környezet és csapatépítő tréningek

· Élet-, baleset-, és egészségbiztosítás

· Cafeteria csomag

· Szakmai fejlődési és tréning lehetőségek

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését kattintson a JELENTKEZZEN MOST gombra és küldje el számunkra angol nyelvű önéletrajzát, amelyet követően kollégáink hamarosan felveszik önnel a kapcsolatot.

Munkakör összegzése:

Ön a vevői portfóliókat kezeli, figyelemmel kíséri és beszedi a ki nem fizetett számlákat az ügyfelektől, valamint kiváló partneri kapcsolatot épít ki és ápol a belső és külső üzleti partnereinkkel. Elsősorban telefonon tartja a kapcsolatot ügyfeleinkkel, akikkel a kifizetetlen számláikkal kapcsolatban egyeztet.

Ön a budapesti üzleti szolgáltatási központunk (BSC) tagjává válik, amely iroda nagyjából 200 munkatársat foglalkoztat.

Cégünk gyorsan bővül és folyamatosan vannak nyitott pozícióink a debreceni és budapesti irodáinkban. Az aktuális lehetőségeinket nyugodtan ossza meg ismerőseivel és családtagjaival.

Vállalat áttekintése: Ha a kiválóság, az innováció és a felelősségvállalás kultúráját keresi, hozza mozgásba tapasztalatait a Flowserve vállalatnál. Egyéni hozzájárulást teljesítőként vagy emberek vezetőjeként az Ön vállalkozói szemléletmódja fogja biztosítani a Flowserve globális normát jelentő szerepét az átfogó áramlásszabályozási megoldások terén. Itt a szakmai fejlődésre és az iparági vezető szerep jutalmára nyíló lehetőségeit az emberek értékeinek elsődlegessége, a feddhetetlenség és a biztonság iránti alapvető elkötelezettségünk fogja támogatni. A lehetőségek és a jutalom gondolatán túl pedig a Flowserve vállalatnál az együttműködés által ihletve rendkívüli áramlásszabályozási megoldásokat dolgozunk ki, hogy mindenki számára jobb legyen a világ!

Job Advertising Title: Staff Vevői követeléskezelő munkatárs (Német nyelvtudással)

Projektkönyvelési kategória: Finance & Accounting

Primary Posting Location: Budapest, Hungary

Foglalkoztatás típusa: Full time

Autom. igényazonosító: 50283BR

Ország: Hungary

DirectEmployers