Hungarian Flowserve Jobs

Job Information

Flowserve Corporation SAP Security Specialista in Budapest, Hungary

Felelősségi körök és követelmények:

Az Ön feladata lesz továbbá:

  • Támogatja a GRC folyamatokat és irányítja a fejlesztési és integrációs projekteket

  • SAP biztonsági funkciók technikai tervezése, fejlesztése és tesztelése

  • Biztonsággall kapcsolatos teszteleési tervek összeállítása és fejlesztése

  • Funkcionális követelmények meghatározása a technikai tervezés számára

  • Rendszeres rendszer auditok lebonyolítása és nem-megfelelősségek feltárása, elhárítása, külső ás belső auditok

  • Funkcionális és műszaki csapatok támogatása kritikus hibák elhárításával

Önt keressünk ha:

  • Rendelkezik legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalattal

  • Erős ismeretek SAP GRC területen (ARM, ARA, EAM, BRM modulok)

  • Tapasztalat felhasználó és biztonság menedzsmentben (NetWeaver ABAP és HANA)

  • SAP standard üzleti folyamatok ismeretek (S/4HANA, BW4HANA, MDG, Business Objects)

  • Folyékony angol nyelvtudás

  • Jó szervező és problémamegoldó készséggel rendelkezik

  • Kroszfunkcionális mátrix szervezetben szerzett tapasztalat előny

Vállalat áttekintése: Ha a kiválóság, az innováció és a felelősségvállalás kultúráját keresi, hozza mozgásba tapasztalatait a Flowserve vállalatnál. Egyéni hozzájárulást teljesítőként vagy emberek vezetőjeként az Ön vállalkozói szemléletmódja fogja biztosítani a Flowserve globális normát jelentő szerepét az átfogó áramlásszabályozási megoldások terén. Itt a szakmai fejlődésre és az iparági vezető szerep jutalmára nyíló lehetőségeit az emberek értékeinek elsődlegessége, a feddhetetlenség és a biztonság iránti alapvető elkötelezettségünk fogja támogatni. A lehetőségek és a jutalom gondolatán túl pedig a Flowserve vállalatnál az együttműködés által ihletve rendkívüli áramlásszabályozási megoldásokat dolgozunk ki, hogy mindenki számára jobb legyen a világ!

Előnyben részesített tapasztalat / készségek:

  • Könnyen épít ki kapcsolatokat

  • Remek elemző, kutató és problémamegoldó készségekkel rendelkezik

  • Éles szeme van a részletekhez

  • Rugalmas és szereti a változásokat, motiválja az új folyamatok kialakítása.

Amit kínálunk:

  • Barátságos környezet és csapatépítő tréningek

  • Élet-, baleset-, és egészségbiztosítás

  • Cafeteria csomag

  • Szakmai fejlődési és tréning lehetőségek

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését kattintson a JELENTKEZZEN MOST gombra és küldje el számunkra angol nyelvű önéletrajzát, amelyet követően kollégáink hamarosan felveszik önnel a kapcsolatot.

Munkakör összegzése:

A Szenior Üzleti Elemző támogatja az IT biztonsági és irányítási folyamatokat az IT Center of Excellence által meghatározott vállalati alkalmazásokban.

Budapesti csapat tagjaként megoldásokat nyújt az SAP és Oracle vállalati irányítási Rendszer alkalmazásainkban, Humánerőforrás-gazdálkodási, BI, Integráció, Mérnökség és ellátási lánc modulokban.

Projektkönyvelési kategória: Information Technology

Job Advertising Title: SAP Security Specialista

Primary Posting Location: Budapest, Hungary

Foglalkoztatás típusa: Full time

Autom. igényazonosító: 50693BR

Ország: Hungary

DirectEmployers