Hungarian Flowserve Jobs

Job Information

Flowserve Corporation Financial Analyst in Budapest, Hungary

Munkakör összegzése: Az Ön leendő feladatkörei

A főkönyvi könyvelési (GL) csapat szenior munkatársaként Ön irányítja az összetett, végponttól végpontig tartó számviteli és hó végi zárási folyamatokat a US-GAAP könyvelési módszertannak megfelelően. Ebben a szerepkörben Ön felelős a US-GAAP szerinti könyvelésért, az adatok jelentéséért és elemzéséért, illetve egyéb eseti jellegű információkérések teljesítéséért. Összehangolja a hó végi zárásokat, főkönyvi számla elemzéseket, mérlegszámla egyeztetéseket végez, és SOX ellenőrzési eszközöket készít.

Ügyfeleink az EMEA és az Egyesült Államok piacain találhatók, ezért várjuk el, hogy folyékonyan beszéljen angolul és egy másik (európai) nyelven, például olasz, németül, franciául, spanyolulvagy hollandul.

Ön továbbá:

• Együttműködik a csapattal és a telephely ellenőreivel, hogy biztosítsa a pontos és ellenőrzött pénzügyi kimutatásokat az adott telephelyek számára;

• Támogatja és képezi a junior kollégákat;

• Támogatja a belső és külső ellenőrzéseket;

• Hatékony belső ellenőrző eszközöket biztosít a hozzá rendelt könyvelési területekhez;

• Kulcsszerepet tölt be a folyamatos fejlesztésben, például azáltal, hogy részt vesz az Ön számára kijelölt projektekben;

• Funkciókon átnyúlóan dolgozik azért, hogy biztosítsa a végponttól végpontig tartó eljárások működését a kijelölt régión vagy telephelyeken belül;

• Jelentést tesz a létesítmény vezetésének az egészséges szolgáltatási szint biztosítása érdekében.

Röviden: ez egy kihívásokkal teli és érdekes szerepkör mindazoknak, akik néhány éves tapasztalattal rendelkeznek és szeretnének feljebb lépni egy átalakuló szervezetben. Jól hangzik, nemde?

Miért előnyös ez Önnek

Körünkben egy fantasztikus csapatnak lehet a tagja, amely Budapest belvárosától nem túl távol, egy új épületben dolgozik. Ez az új iroda a második otthona lesz, ahol közösen építheti a karrierjét velünk. Irodánk gyorsan növekszik, ezért örömmel vesszük, ha ajánlja barátait és családtagjait is a nálunk nyitva állómunkakörökre. Kalandunk megközelítőleg három évvel ezelőtt, Debrecenben kezdődött, az ország másik felén. Azért kezdtünk el Budapesten terjeszkedni, mert felismertük, hogy milyen sok emberre van szükségünk a nemzetközi átalakulásunk megvalósításához. Valamint:

• Annak lehetőségét, hogy egy sokszínű, multinacionális környezetben dolgozzon és különböző kultúrákat ismerjen meg világszerte;

• Biztos karrierutat, amely számtalan lehetőséggel van kikövezve: ez a szerepkör magában hordozza annak lehetőségét is, hogy a jövőben képességei alapján (csapat)vezetővé lépjen elő;

• A legújabb SAP/S4 HANA rendszerekkel való munkavégzést.

Pénzügyi szempontból: versenyképes alapfizetést, érdekes csomagot, illetve – a saját preferenciáitól függően – lehetőséget kínálunk arra, hogy alkalmanként utazzon is. Ha Ön nem szeret utazni, ne aggódjon, nem fogjuk erőltetni.

Vállalat áttekintése: Ha a kiválóság, az innováció és a felelősségvállalás kultúráját keresi, hozza mozgásba tapasztalatait a Flowserve vállalatnál. Egyéni hozzájárulást teljesítőként vagy emberek vezetőjeként az Ön vállalkozói szemléletmódja fogja biztosítani a Flowserve globális normát jelentő szerepét az átfogó áramlásszabályozási megoldások terén. Itt a szakmai fejlődésre és az iparági vezető szerep jutalmára nyíló lehetőségeit az emberek értékeinek elsődlegessége, a feddhetetlenség és a biztonság iránti alapvető elkötelezettségünk fogja támogatni. A lehetőségek és a jutalom gondolatán túl pedig a Flowserve vállalatnál az együttműködés által ihletve rendkívüli áramlásszabályozási megoldásokat dolgozunk ki, hogy mindenki számára jobb legyen a világ!

Projektkönyvelési kategória: Finance & Accounting

Előnyben részesített tapasztalat / készségek: N/A

Primary Posting Location: Budapest, Hungary

Felelősségi körök és követelmények: N/A

Job Advertising Title: Financial Analyst

Foglalkoztatás típusa: Full time

Autom. igényazonosító: 50444BR

Ország: Hungary

DirectEmployers