Hungarian Flowserve Jobs

Job Information

Flowserve Corporation Adatelemző in Budapest, Hungary

Előnyben részesített tapasztalat / készségek:

Ön, mint új kollégánk:

  • Könnyen épít ki kapcsolatokat

  • Remek elemző, kutató és problémamegoldó készségekkel rendelkezik;

  • Éles szeme van a részletekhez;

  • Remek csapatjátékos;

  • Rugalmas és szereti a változásokat, motiválja az új folyamatok kialakítása.

Amit kínálunk:

  • Barátságos környezet és csapatépítő tréningek

  • Élet-, baleset-, és egészségbiztosítás

  • Cafeteria csomag

  • Szakmai fejlődési és tréning lehetőségek

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését kattintson a JELENTKEZZEN MOST gombra és küldje el számunkra angol nyelvű önéletrajzát, amelyet követően kollégáink hamarosan felveszik önnel a kapcsolatot.

Felelősségi körök és követelmények:

Az Ön feladata lesz továbbá:

  • Kinyerni az adatokat a különböző vállalatirányítási és egyéb IT rendszerekből;

  • Biztosítani a magas szintű pontosságot az adatgyűjtés során;

  • Magas szintű riportálási szolgáltatás nyújtása;

  • Adat tesztelés, tisztítás és standardizálással kapcsolatos tevékenységekben való részvétel;

  • Támogatás nyújtása a Vezető Adatelemzőnek a KPI roadmap kialakítását érintően;

  • Standard design file és sablonok alkalmazása;

  • Jegykezelő rendszer kialakításának elősegítése és a beérkező kérések kezelése;

  • Adatfeldolgozáshoz kapcsolódó projektekben való részvétel.

Önt keressük, ha:

  • Gazdasági vagy IT terülen szerzett – minimum Bsc diplomával rendelkezik;

  • Gyártóiparban szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalata van;

  • Jártas a különböző vállalatirányítási és informatikai rendszerek (Oracle, SAP, PBC, PowerBI, MS Office) területén;

  • Hatékony kommunikáció és magas szintű munkvégzés jellemzi;

  • SQL, macro, kódolás és mapping ismerettel rendelkezik;

  • Kiválóan kommunikál angolul szóban és írásban egyaránt.

  • Előnyben részesített tapasztalat/ készségek

Vállalat áttekintése: Ha a kiválóság, az innováció és a felelősségvállalás kultúráját keresi, hozza mozgásba tapasztalatait a Flowserve vállalatnál. Egyéni hozzájárulást teljesítőként vagy emberek vezetőjeként az Ön vállalkozói szemléletmódja fogja biztosítani a Flowserve globális normát jelentő szerepét az átfogó áramlásszabályozási megoldások terén. Itt a szakmai fejlődésre és az iparági vezető szerep jutalmára nyíló lehetőségeit az emberek értékeinek elsődlegessége, a feddhetetlenség és a biztonság iránti alapvető elkötelezettségünk fogja támogatni. A lehetőségek és a jutalom gondolatán túl pedig a Flowserve vállalatnál az együttműködés által ihletve rendkívüli áramlásszabályozási megoldásokat dolgozunk ki, hogy mindenki számára jobb legyen a világ!

Munkakör összegzése:

Mint Adatelemző, az Ön feladata lesz a Vezető Adatelemző munkájának támogatása az adatok gyűjtését, standarizálását és közzétételét érintően, továbbá különböző riportálással kapcsolatos szolgáltatást nyújtása.

Projektkönyvelési kategória: Information Technology

Primary Posting Location: Budapest, Hungary

Foglalkoztatás típusa: Full time

Job Advertising Title: Adatelemző

Autom. igényazonosító: 50090BR

Ország: Hungary

DirectEmployers