Hungarian Flowserve Jobs

Job Information

Flowserve Corporation Accountant in Budapest, Hungary

Felelősségi körök és követelmények: A következő feladatokban vesz részt:

• Tiszta törzsadatok fenntartása a különböző ERP rendszerekben a megfelelő formátumban az FLS-házirend betartásának biztosítása érdekében.

• Válaszoljon a törzsadat-kérésekre és a megkeresésekre az elfogadott SLA-n belül.

• Biztosítsa az adatok pontosságát.

• Szükség esetén végezzen törzsadat-ellenőrzést, és támogassa a belső és külső auditot az ERP-rendszerek (ek) törzsadat-jelentésével.

• Segít az alapadatok követelményeinek adatkezelésében, irányításában és adatminőségében más funkcionális adattulajdonosokkal a funkcionális törzsadatok integritásának biztosítása érdekében, a meghatározott üzleti szabályok és követelmények teljesítése mellett.

• Havi jelentések elkészítése és pontosságának biztosítása (pl. KPI, audit).

• Vegyen részt projektekben vagy átmenetekben szükség szerint.

• Győződjön meg arról, hogy az asztali eljárás dokumentációja naprakész.

Mi kell ehhez a munkához:

• 1-3 éves tapasztalat

• Közgazdaságtan / informatika / pénzügyekkel kapcsolatos középfokú tanulmányok vagy alapképzés szükséges (vagy folyamatban van), a közgazdasági tanulmányok előnyt jelentenek

• Elengedhetetlen a jó angol nyelvű verbális és írásbeli kommunikációs készség, és minden más nyelv előny

• Képesség hatékony munkakapcsolatok kialakítására és fenntartására az érdekelt felekkel

• Az MS Office magabiztos felhasználója (Excel, Word, PowerPoint)

• Tapasztalat az ERP rendszerek (pl. Oracle, SAP) használatáról

• Jó elemzési, kutatási és problémamegoldási készség, fokozott figyelemmel a részletekre

• Kiváló csapatjátékos

• Támogató hozzáállás és jó interperszonális készségkészlet

• Képes megbirkózni a folyamat változásával.

Vállalat áttekintése: Ha a kiválóság, az innováció és a felelősségvállalás kultúráját keresi, hozza mozgásba tapasztalatait a Flowserve vállalatnál. Egyéni hozzájárulást teljesítőként vagy emberek vezetőjeként az Ön vállalkozói szemléletmódja fogja biztosítani a Flowserve globális normát jelentő szerepét az átfogó áramlásszabályozási megoldások terén. Itt a szakmai fejlődésre és az iparági vezető szerep jutalmára nyíló lehetőségeit az emberek értékeinek elsődlegessége, a feddhetetlenség és a biztonság iránti alapvető elkötelezettségünk fogja támogatni. A lehetőségek és a jutalom gondolatán túl pedig a Flowserve vállalatnál az együttműködés által ihletve rendkívüli áramlásszabályozási megoldásokat dolgozunk ki, hogy mindenki számára jobb legyen a világ!

Előnyben részesített tapasztalat / készségek: Természetes vagy a pozitív kapcsolatok kiépítésében;

• Erős elemzési, kutatási és problémamegoldó képességekkel rendelkezik;

• Ön nagyon figyel a részletekre;

• Rugalmas és képes megbirkózni a folyamatváltozásokkal.

Mit tudunk ajánlani Önnek:

• Barátságos multikulturális környezet és csapatesemények

• Élet-, baleset- és egészségbiztosítás

• Cafeteria csomag

• Karrierfejlesztési és képzési lehetőség

Munkakör összegzése: Mint Vevői Adminisztrátor részt vesz a vevőkkel kapcsolatos adatbázisok karbantartásában és a vevői adatok adminisztrálásában a különböző vállalatirányítási rendszereket érintően.

Projektkönyvelési kategória: Finance & Accounting

Primary Posting Location: Budapest, Hungary

Foglalkoztatás típusa: Full time

Job Advertising Title: Accountant

Autom. igényazonosító: 51310BR

Ország: Hungary

DirectEmployers